E|S multifunkcinės vandens talpos MWT

Tai termiškai izoliuota,300 ir 500 litrų multifunkcinės vandens talpos,skirtos namų šildymo ir karšto vandens ruošimo sistemoms.
Prie daugiafunkcinių talpų MWT300.4 ar MWT500.4 jungdami E|S oras/vanduo šilumos siurblius bei kitus šilumos šaltinius, turėsite energetiškai efektyvią ir modernią šildymo ir karšto vandens ruošimo sistemą, kurioje šios talpos atliks centrinio paskirstymo mazgo vaidmenį.

Pagrindinį talpos tūrį užima termofikatinis vanduo, kuris cirkuliuoja bendroje šilumos šaltinių ir šildymo sistemoje.
Talpos viršutinėje ir vidurinėje dalyje yra 2 sanitarinio karšto vandens ruošimo gyvatukai, kurių bendras ilgis 40m. Šaltas sanitarinis vanduo iš vandens įvado prateka viduje esančiais gyvatukais ir sušyla iki termofikatinio vandens temperatūros.

Norint, kad sanitarinio vandens temperatūra būtų dar aukštesnė, naudojamas įmontuotas elektrinis tenas. Tokia konstrukcija sudaro paprastą, bet kartu efektyvią karšto sanitarinio vandens ruošimo sistemą. Tuo pačiu, dėl nedidelio gyvatukų tūrio sanitarinis vanduo neužsistovi ir Jums visada yra patiekiamas šviežias karštas vanduo.

Pritaikyta sistemos plėtimui ateityje – turėdamos įvairios paskirties jungtis, šios, energetiškai efektyvios talpos tinka bet kokioms šildymo sistemoms su galimybe jas modernizuoti ateityje:
• Prie atskiro gyvatuko galėsite jungti saulės kolektorių;
• Prie atskirų jungčių galėsite jungti papildomus įvairius šilumos šaltinius: dujinius, kieto ar skysto kuro katilus.

Termostatu valdomas tenas – šios talpos turi 3kW (3x1kW) galios elektrinį teną su 30 – 75 °C ribose reguliuojamu termostatu. Šis tenas skirtas karšto vandens temperatūros galutiniam pakėlimui. Iš vandens įvado paduodamas šaltas vanduo tekėdamas vienu ar dviem
gyvatukais sušyla iki termofikatinio šildymo sistemos vandens temperatūros.
Viršutinėje talpos dalyje sumontuotas tenas pašildo tik viršutinį vandens sluoksnį ir karšto vandens temperatūrą pakelia iki nustatytos termostatu. Tenas veikia nepriklausomai nuo pajungtų šilumos šaltinių ir nėra skirtas į šildymo sistemą tiekiamo vandens pašildymui.
Talpos vidurinėje dalyje yra 1 arba 2 papildomi R50 lizdai, kuriuose galima įstatyti iki 9 kW galios elektrinius tenus, skirtus į šildymo sistemą paduodamo vandens pašildymui. Šie tenai būtų naudojami avariniu atveju arba jei šilumos siurblio tiekiamos galios nepakanka šalčiausiomis žiemos dienomis.

Multifunkcinė vandens talpa 75 l:
Įprastinė kaina: 951,00 €

Kaina su nuolaida: 666,00 €

——————————————————————

Multifunkcinė vandens talpa 300 l:
Įprastinė kaina:  2 397,00 €

Kaina su nuolaida: 1 678,00 €

——————————————————————

Multifunkcinė vandens talpa 500 l:
Įprastinė kaina: 3 041,00 €

Kaina su nuolaida: 2 129,00 €