Šilumos siurbliai su integruotu boileriu AWST R32 V8 serija

  • Ekonomiškas ir efektyvus oras-vanduo šilumos siurblys, sukurtas šiaurietiškam klimatui
  • Patogus jutiklinis ekranas
  • Meniu Lietuvių kalba
  • Integruotas laidinis ir belaidis interneto ryšys (WiFi) leidžia k ntroliuoti ir stebėti šilumos siurblį iš kompiuterio ar išmaniojo telefono
  • Dvi skirtingos temperatūros zonų nustatymas
  • Automatinis paleidimas po maitinimo trikdžių
  • 6, 9 ir 12-kW šildymo galios
  • Žemiausia eksploatacijos temperatūra – 30°C
  • Nano danga dengtas garintuvas
  • Mažos investicijos – trumpas atsipirkimo laikas

AWST V8 galima valdyti vietoje arba nuotoliniu būdu per išmanųjį telefoną ar kompiuterį. Su patogiu jutikliniu ekranu galite lengvai atlikti visus reikalingus nustatymus efektyviam  darbui ir matyti esamą būseną. Net kai nesate namuose, galite visiškai valdyti savo šildymo sistemą išmaniuoju telefonu ar kompiuteriu.

Konvertuoja energiją iš lauko oro į šildymo, aušinimo ir buitinio karšto vandens

Naudojant energiją iš lauko oro, jūs galite sumažinti savo sąskaitas už energiją ekologiškai, ir tuo pačiu metu sukurti tobulą lygį komfortą savo namuose. AWST V8 yra skirtas pakeisti esamą seną šilumos šaltinį arba naujiems pastatams. Vidinis blokas yra stilingas, kad tilptų į modernius namus. Visos jungtys lengvai pasiekiamos įrenginio viršuje.

Sukurta siekiant užtikrinti maksimalų energijos taupymą ir tylų veikimą

Naudojant komponentus iš pirmaujančių tiekėjų (žr. lentelę žemiau) ir pažangios kontrolės       dėka,        pasiekiamas       didelis energijos taupymas ir tylus veikimas. Visi AWST V8 serijos modeliai yra įvertinti A+++, kai naudojami žemoje temperatūroje, ir A++, kai naudojami aukštoje temperatūroje.

Skirta šiaurietiško klimato zonai

AWST V8 yra 2-jų blokų sistema, kuri reiškia, kad šilumos mainai su pastatų šildymo sistema vyksta patalpoje ir tik šaltnešis cirkuliuoja lauke. Tai yra

veiksmingas ir patikimas sprendimas šalto klimato sąlygomis.

Automatinio ir savarankiško mokymosi atitirpinimo funkcija, derinama su nano dengtu garintuvu, sumažina atšildymo laiką iki minimumo ir padidina efektyvumą.

Valdykite savo šildymo sistemą

AWST V8 galima kontroliuoti lokaliai arba nuotoliniu būdu per kompiuterį ar išmanų telefoną. Nustatykite visus reikiamus parametrus efektyviam, be rūpesčių veikimui su nauju vartotojui patogiu jutikliniu ekranu. Net tada, kai esate ne namie, turite pilną savo šildymo sistemos kontrolę.

Dviejų zonų šildymo ir vėsinimo kreivės

AWST V8 naudoja kintamą vandens temperatūros nustatymą (šilumos kreivė), kad būtų pastovi patalpų temperatūra, nepriklausomai nuo lauko temperatūros. Kai lauko temperatūra nukrenta, šilumos siurblys kelia vandens temperatūrą į šildymo sistemą ir atvirkščiai, kai lauko temperatūra pakyla.

Ši funkcija taip pat galima aušinimo operacijai. Skirtingos šildymo sistemos reikalauja skirtingų temperatūrų, pvz., grindų šildymo ir

radiatoriai. AWST V8 turi galimybę nustatyti  dvi atskiras šildymo kreives, jei turite aukštos ir žemos temperatūros šildymo sistemos arba skirtingų temperatūros zonų savo namuose derinį. Į pakuotę įtraukti visi būtini temperatūros jutikliai. Šildymo kreivė gali veikti iki +75°C laipsnių nustatytą temperatūrą (reikia papildomos aukštos temperatūros šaltinio).

250 litrų karšto vandens talpa

Integruota talpa buitiniam karšto vandens šildymui yra 250 litrų ir šildoma šilumos siurbliu. Jei temperatūra nukrenta, šilumos siurblys keičia darbines būsenas ir pradeda karšto vandens gamybą. Jei reikia papildomos galios, integruotieji elektriniai šildytuvai bus naudojami kaip atsarginiai.

Išsiplėtimo indas ir atsarginis  šildytuvas

AWST V8 yra 12 litrų plėtimosi indas ir atsarginis elektrinis šildytuvas. Elektrinį šildytuvas kontroliuoja šilumos siurblys ir gali būti įjungiamas automatiškai, jei šilumos siurblio galia yra maža per šalčiausias dienas. Atsarginis signalas taip pat gali būti naudojamas valdyti kitus šildymo šaltinius, pvz., dujinius katilus, skysto kuro degiklius ir kt.

6 kW galingumo:

Kaina kataloge: 9123.00 €

Kaina su nuolaida: 6386.10 €

——————————————————————

9 kW galingumo:
Kaina kataloge:  9728,00 €

Kaina su nuolaida: 6809,60 €

——————————————————————

12 kW galingumo:
Kaina kataloge: 10080,00  €

Kaina su nuolaida: 7056,00 €

DĖMESIO!
Visus mūsų produktus galite įsigyti pasinaudodami inbank/mokilizingas paslaugomis.

Pirkdami E|S Energy Save šilumos siurblį Jūs turite galimybę gauti individualius Jūsų namo termovizinius tyrimus.
Termovizinio tyrimo pagalba, galima nustatyti pastato šilumines savybes, įvertinti atskirų zonų šiluminius nuostolius.
Paslauga bus suteikta nemokamai.
Daugiau informacijos teiraukitės kontaktuose nurodytu telefono numeriu arba el. paštu.