E|S pastatomi konvektoriai FCF

Aktyvų konvektorių galima būtų apibūdinti kaip efektyvų vandens šildytuvą su įmontuotu ventiliatoriumi.
Karštas / šaltas vanduo iš pvz., „Energy Save“ daugiafunkcio rezervuaro arba kito šilumos šaltinio, kurį tiekia konvektoriui,ir tada ventiliatorius pradeda pūsti šiltą / šaltą orą į namus. Aktyvaus konvektoriaus blokas taip pat padidina vandens šildymo sistemos produktyvumą.

Tiems, kurie turi namus su nukreipiančiaisiais elektriniais radiatoriais ir todėl trūksta vandens paskirstymo sistemoje,o aktyvūs konvektoriai yra optimalus pasirinkimas, kai jūs norite perjungti iš šildymo sistemos į vandens šildymą kartu su, pvz. šilumos siurbliu. Paprastai žymiai pigiau ir efektyviau įrengti keletą aktyvių konvektorių, o ne tradicinius radiatorius. Aktyvaus konvektoriaus našumas yra gerokai didesnis nei įprasto dydžio radiatoriaus. Konvektorių išdėstymas namuose yra svarbus kriterijus energijos taupymui. Jie turi būti pastatyti strategiškai gerose vietose, kad šiluma tinkamai pasiskirstytų ir efektyviai cirkuliuotų patalpose,siekiant maksimaliai sutaupyti. Optimali vieta yra pirmame aukšte esančioje pagrindinėje patalpoje – atviras koridorius, valgomasis ar svetainė . “Energy Save” aktyvusis konvektorius yra sukonfigūruotas taip, kad būtų galima lengvai pakeisti esamą radiatorių. Konvektoriaus veikimo galia yra žymiai didesnė nei įprastų standartų radiatoriaus.
Aktyvius konvektorius galima sumontuoti kelis vienetus,kad užtikrinti Jūsų šilumos poreikius.
FCW arba FCF serija gali palaikyti vandens temperatūrą iki 70 ̊C , o pagrindinis privalumas yra tai, kad konvektorius pasiekia optimalius šilumos rodiklius net esant žemai vandens temperatūrai.Naudojant kartu konvektorių ir šilumos siurblį, esant žemesnių temperatūrų srautams šilumos sistemos efektyvumas nesumažėja – tai yra pagrindinis privalumas.
Vartotojo nuotolinis valdymas-
E|S FCW ir FCF konvektoriai turi nuotolinio valdymo pultą, kuriuo paprasta reguliuoti nustatymus pagal savo poreikius, pvz., nustatyti norimą temperatūrą ir ventiliatoriaus greitį. E|S konvektoriai pasižymi labai mažu triukšmingumo lygiu.

Konvektoriaus vamzdžiai gali būti paslėpti, o jungtis galima padaryti už įrenginio pagrindo.Lanksti jungiamoji žarna leidžia patogiai reguliuoti konvektorių žemo ir aukšto šilumos lygio normomis.

1,5 kW galingumo:

Įprastinė kaina: 507,00 €

Kaina su nuolaida: 365,00 €

——————————————————————

3,1 kW galingumo:

Įprastinė kaina:  640,00 €

Kaina su nuolaida: 461,00 €

——————————————————————

4,6 kW galingumo:

Įprastinė kaina: 691,00 €

Kaina su nuolaida: 498,00 €

——————————————————————

6,3 kW galingumo:

Įprastinė kaina: 764,00 €

Kaina su nuolaida: 551,00 €